Centrum logistyczne Toruń | Goodman Group- dostawca nowoczesnych centrów logistycznych

Goodman to zintegrowana grupa inwestująca w parki technologiczne, przestrzenie biznesowe, biurowe, nieruchomości przemysłowe, magazyny oraz centra dystrybucyjne. Jest właścicielem, deweloperem i zarządcą przemysłowo-biznesowym nie tylko w Europie Kontynentalnej, ale również w Wielkiej Brytanii, Australii oraz w regionie Azji Pacyficznej.

Goodman Group właściciel i zarządca blisko 390 nieruchomości

Goodman oferuje swoim klientom szeroki portfel funduszy nieruchomości. Dzięki niemu inwestorzy mają dostęp do wyspecjalizowanych usług i aktywów. Grupa stale realizuje nowe projekty i wykorzystuje innowacyjne rozwiązania biznesowe, i inwestycyjne, aby realizować swój nadrzędny cel, jakim jest zwiększanie wartości posiadanych nieruchomości oraz zarządzanych funduszy.

Aktualne aktywa firmy Goodman wynoszą około 14,8 mld euro oraz niemal 390 nieruchomości. Goodman może poszczycić się pozycją największej grupy z sektora nieruchomości komercyjnych, notowaną na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest także jedną z największych na świecie firm zajmujących się zarządzaniem specjalistycznymi funduszami. Goodman zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników posiadających znajomość rynku i doświadczenie. Ich obeznanie pozwala spełniać indywidualne potrzeby klientów, a także zapewniać im najbardziej atrakcyjne możliwości inwestycyjne oraz naprawdę zadowalający rozwój nieruchomości.

Dostawca nowoczesnych centrów logistycznych o zasięgu światowym

Goodman zatrudnia ponad 850 pracowników. Posiada 32 biura zlokalizowane w 16 krajach. Rozbudowany zespół umożliwia świadczenie profesjonalnych i globalnych usług dla klientów, których firmy rozwijają się i są nastawione na ekspansję międzynarodową. W Europie Grupa Goodman posiada biura w Niemczech, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Polsce, Czechach, Wielkiej Brytanii, na Węgrzech oraz na Słowacji.

Grupa Goodman działa również na rynku nieruchomości biurowych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o prowadzonej przez Goodman Group działalności to zapraszamy na oficjalną stronę dewelopera www.goodman.com